Pages Menu
Categories Menu

Kontakt

Kontakt med AddUs Care

Mail info@addus.se

Telefon 031-711 17 17

Konsultservice

konsultservice@addus.se

 

Petra

Petra Granlund, Operativ Chef

070-569 89 28

[petra.granlund@addus.se]

 

Sandra Inderberg, Konsultchef Region Mitt

Föräldraledig

076-046 09 54

[sandra.inderberg@addus.se]

 

Sabina Gojak, Konsultchef Sjuksköterskor Mellersta Sverige

070-264 98 90

[sabina.gojak@addus.se]

 

Johanna Zettergren, Konsultchef Sjuksköterskor Södra Sverige

076-622 56 26

[johanna.zetterberg@addus.se]

 

Emily Lindmark, Konsultchef Elevhälsa

070-768 62 01

[emily.lindmark@addus.se]

 

Anneli Ronnermark, CISO Dataskyddsombud

[anneli.ronnermark@hederagroup.se]

Hitta till oss

ADDUS CARE • Götabergsgatan 20 • 411 34 Göteborg